Únor 2008


26. - - - 5 DIPLOMKŮ - - -

29. února 2008 v 18:20 Za bleskovky
GRATULUJI VŠEEEEM A ODPOVĚZTE I V JINÝCH BLESKOVKÁCH DÍKY A ČAUKYYY

Pravidla

26. února 2008 v 15:44 | http://www.divokekmeny.cz/rules.php |  Divoké kmeny :-)

Pravidla

§1)jeden účet pro jednoho hráče

Každý hráč smí mít pouze jeden účet na každém světu (vyjma zástupců v dovolené). Předání hesla jinému hráči je zakázáno.

§2) Více hráčů na jednom internetovém připojení

Dodávky surovin, společné útoky, útoky mezi sebou a vzájemná podpora mezi hráči, kteří si dělí internetové spojení nebo počítač, není dovoleno během a to společného připojení a 24hodin poté. Pravidelné dělní sítě musí být zadáno ("Nastavení" ->"sdílení internetového spojení").
Na Speed serveru (SDS) je zakázáno, hrát více účtů z jednoho počítače.

§3) Zástup v dovolené

Když majitel účtu je zastupován jiným hráčem, prostřednictvím zastoupení v dovolené, platí pro oba omezení z §2 a také nesmí být třetí osoba podporována z těchto dvou účtů. Až po 24 hodinách, od konce ZvD jsou vzájemné působení dovoleny.

§4) Komunikace

Je zakázáno, urážet jiné hráče. Výhrůžky a vydírání se smí použít pouze v souvislosti se hrou. Ve hře jsou dále zakázány rasistické výjevy, pornografie, politické mínění, protizákonné výjevy.
Řetězové emaily nebo Linky k Zlodějským hrám (hra ve které provozovatelé požadují rozšiřování Linků) nesmí být rozesílány, dále není povoleno hru používat pro reklamní účely.

§5) Prodej účtu

Je zakázáno, zakládat a vést účet pro komerční účely. Tímto je zakázáno Kupovat nebo prodávat: účty, vesnice, služby, podpory nebo suroviny. Mimo to je výměna surovin mezi různými světy zakázáno.

§6) Chyby v programu

Každý hráč je zavázán, neprodleně hlásit kritické chyby, Supportu.

§7) Bots

Hra se smí otvírat pouze s běžnými Browsery. Bot, rozšířené Browsery nebo jiné programy, které jsou schopné automaticky přihlásit a provést hrací akce jsou zakázány.
Přes rychlý přehled v liště můžete Java Skript - provést pokyny. Tyto Skripty můžou formuláře (např.v kasárnách k rekrutovaným jednotkám) provést maximálně jednu hrací akci jedním kliknutím (např. zrekrutovat vojsko). Greasemonkey-Skripty se musí ve Fórum představit nebo nahlásit supportu. Jinak jsou zakázány. Skripty které zastupují (emulují) Prémiové přednosti, jsou zásadně zakázané.

§8) Rušení účtu

Hráčský účet je možno z různých důvodů změnit, zablokovat nebo zrušit. Zrušení se děje automaticky, když se někdo více jak 14 dní na účet nepř

Co dělat ? Jak hrát ? Ůčel ?

26. února 2008 v 15:40 | http://www.divokekmeny.cz/intro.php?page=1&ref=intro |  Divoké kmeny :-)
Na začátku je důležité, aby si nejdříve vybudoval vesnici. K dispozici je patnáct budov které můžeš postavit, avšak ze začátku je jich pouze sedm. Ty zbývající jsou k dispozici, až když jsou základní budovy postavené.
Výstavba budovy je náročná na suroviny, které jsou automaticky produkovány dřevorubci, železným dolem a hliněným dolem i za stavu, když jsi offline. Mimo surovin, potřebuješ pro novou budovu také dostatek obyvatel. Ty dosáhneš tím, že zvýšíš stupeň stavby u selského dvora. Zvýšení stupně stavby trvá ze začátku ca. 20minut, za každý stupeň. Později se však doba stavby protáhne.
Také ve tvém okolí budou potupně vznikat nové vesnice, jiných on-line hráčů. Základní myšlenkou Kmenů je komunikace a spojení hráčů. Někteří se budou pokoušet ně vydrancovat, avšak jiní s tebou budou obchodovat a najdeš u nich podporu. Je velice důležité, abys hned ze začátku poznal co nejvíce lidí, s kterými pak založíš Kmen. Budou ti pomáhat v obraně, obchodovat s tebou a dozvíš se od nich pár tipů a triků.

Tržiště nabízí možnost, obchodovat s jinými hráči, se kterými si třeba ještě nekomunikoval. Můžeš zde přijímat nabídky od neznámých, nebo sám nabízet obchody jiným. Doplníš chybějící suroviny tím, že je vyměníš za vlastní postradatelné zboží, s jinými hráči. A zrovna na počátku hry ti toto ušetří spoustu času.

Ve hře "Divoké Kmeny" hrají Boje a války, důležitou roli. Existuje devět různých jednotek, s odlišnou sílou. Jednotky se rekrutují v kasárnách, stájích i v dílnách a k tomu jsou potřeba různé suroviny a čas. Boje se odehrávají vždy ve vesnicích. Jednotky útočníka a jednotky obránce srovnají svoje síly. Důvody k napadení jsou plenění surovin, špionáže, zlost, a na konec převzetí cizích vesnic.

Co to je za hru ?

26. února 2008 v 7:55 | http://www.divokekmeny.cz/


Jestli se chcete přihlásit máte možnost ZDE !!!!! nebo TU !!!!!
Hra Divoké Kmeny je bezplatná onlinová hra na bázi prohlížeče(Browser). Není potřeba instalace žádného programu. Takže můžeš tuto hru hrát na jakémkoliv počítači s připojením na internet. Kmeny se hrají v době raného středověku. Každý hráč je vůdce jedné malé vesnice, kterou má přivést ke slávě a moci. S tvou pomocí bude z počátku malá vesnička větší a větší, počet obyvatelstva se bude zvětšovat, produkce se bude stupňovat a obchodům se bude čím dál více dařit. Ale nejen vlastní vesnice roste, v tvém okolí jsou další vesnice jiných hráčů, kteří usilují také o moc. Budou rekrutovat vojsko, opevňovat vesnice a divocí sekerníci budou řádit, rabovat a plenit. Postupem času poznáš jiné hráče, s kterými se můžete spojit a založit Kmen, nebo se k nějakému přidat. Tvá vesnice bude pomalu nabývat na síle, zlepší se výcvik jednotek a tvá s počátku malá vesnička, bude brzy dobývat jiné Kmeny....

Divoké-Kmeny je browser hra, která se odehrává ve středověku. Každý hráč je vládce jedné malé vesnice, kterou má přivést ke slávě a moci.
Založ vesnici,
staň se členem kmene
pomoz přátelům
bojuj s nepřáteli!  • 287526 Hráč
  • 4 Hrací "Svět"
  • Ochrana začátečníků
  • Grafický náhled vesnic.Bublinovka

26. února 2008 v 7:44 SOUTĚŽEEEE pro vás *****
Hej lidičky mám pro vás soutěž bublinovku, nejdříve kdo se chce zůčastnit pošle obrázek s textem na email : Tereza.konickova@seznam.cz nebo do komentářů napíše odkaz pokud budete mít svůj obrázek s textem vystaven na svým blogu ju ? DALŠÍ INFO V DALŠÍM KOLE. JE JICH VÍC :)

TAKŽE DO TOHO DLE OBRÁZKU NAPIŠTE SVŮJ TEXT NESMÍ BÝT STEJNÝ JAKO V PŘÍKLADĚ ......... TAK ZATÍM PÁPÁ

DEBILITA

26. února 2008 v 7:35 PicTureS

KUK

26. února 2008 v 7:31 ostatní

PROVOKATÉR

26. února 2008 v 7:30 PicTureS


Magoooor

26. února 2008 v 7:28 PicTureS

Apríl

26. února 2008 v 7:26 PicTureS

HOROR

26. února 2008 v 7:25 PicTureS

Kopačky

22. února 2008 v 19:07 NIKE


kliknutím zavřít
kliknutím zavřít
kliknutím zavřít
kliknutím zavřít


Boty ADIDAS

22. února 2008 v 19:02 ADIDAS

outdoorové boty Adidas mali W 046107 > vel. od uk3 1/2 do 10dámské boty Adidas superstar 2 w 019784 > vel. od 3 1/2 do 9 1/2dámské boty Adidas superstar 2 w 016904 > vel. od 3 1/2 do 9 1/2dámské boty Adidas superstar 2 w 016903 > vel. od 3 1/2 do 9 1/2


běžecké boty Adidas Vanquish 915569 > vel. uk 3 až UK8sálové boty Adidas Lighster W > vel. uk 3,5 - 12,5dámské sportovní boty Adidas superstar adicilor satin > vel. UK4 neboli 36 2/3dámské sportovní boty Adidas Okapi 2 > vel. UK 6 neboli 39dámské sportovní boty Adidas Kafira 016927 > vel. 4, 5 a 6 1/2


Adidas X-Comp Retro Sneak > vel. 37,3 UK 4,5


Adidas Superstar II weiss-pink > vel. UK5


Adidas Titan Lea Sneaker > vel. 36,6 UK 4 a 41,3 UK 7,5


dámské sportovní boty Adidas CP Radiate Climacool > vel. UK 5 a UK 6


dámské běžecké boty Adidas Inuvik Lace > vel. vel.UK 5 a 6,5


boty Adidas Superstar NBA 76er 14126 > vel. 3 1/2,4 1/2,10, 10 1/2, 11


Adidas Monaco GP > vel. UK 6


Adidas SUPERSTAR 1 NBA Indiana Pacers > vel. vel. UK12


Adidas Titan Lea Sneaker > vel. UK 5


Adidas SUPERSTAR 1 NBA SPURS 14127 > vel. 7,10, 11, 12, 12 1/2


Trička NIKE

22. února 2008 v 18:55 NIKE
Pánské tričko Nike tmavěmodré s logem
Pánské tričko Nike bílé s logem
Pánské tričko Nike červené s potiskem
Pánské tričko Nike červené s logem
Pánské tričko Nike bílé s červeným logem
Pánské polo tričko Nike tmavěmodré s logem
Pánské sportovní tričko Nike: vel. S


Dámské sportovní tričko Nike: vel. XS

Pánské sportovní tričko Nike: vel. S

Pánské sportovní tričko Nike: vel. S

Pánské sportovní tričko Nike: vel. M

Kopačáky

22. února 2008 v 18:39 NIKEkliknutím zavřít
kliknutím zavřít
kliknutím zavřít
kliknutím zavřít
kliknutím zavřít
kliknutím zavřít
kliknutím zavřít
kliknutím zavřít
kliknutím zavřít
kliknutím zavřít
kliknutím zavřít
kliknutím zavřít
kliknutím zavřít
kliknutím zavřít
kliknutím zavřít
kliknutím zavřít
kliknutím zavřít


kliknutím zavřít
kliknutím zavřít
kliknutím zavřít
kliknutím zavřít
kliknutím zavřít
kliknutím zavřít
kliknutím zavřít
kliknutím zavřít
kliknutím zavřít
kliknutím zavřít
kliknutím zavřít

Běžecké boty NIKE

22. února 2008 v 18:27 Mix
ŠKOLNÍ ŘÁD

22. února 2008 v 18:05 Blbosti
Takovej hle školní řád by byl perfect:D

Vznik slova ŠKOLA

22. února 2008 v 18:03 Blbosti
Š-íleně
K-ruté
O-btěžování
L-íných
A-deptů
...swatá prawda..=D